Imperial Fruits

  • Доставчик:

    Playson
  • Тип:

    5 Линии

Imperial Fruits Demo

Играй Imperial Fruits за реални пари в препоръчано онлайн казино

Welcome Bonus

100% до 2000 лв. + 200 Free spins

  • 16 Провайдъри
  • 800+ Casino Games
  • 800+ Mobile Games
  • 17+ Live Games

Мин. депозит

10лв

Мин. теглене

30лв

Welcome Bonus

100% до 2000 лв. + 200 Free spins

18+ | Само за нови играчи
  • 16 Провайдъри
  • 800+ Casino Games
  • 800+ Mobile Games
  • 17+ Live Games

Мин. депозит

10лв

Мин. теглене

30лв

Грабни бонуса сега

Налично на:

телефон

RTP

97%

Волатилност

High

Тип

Video Slot

Детайли за Imperial Fruits

Разработчик: Playson
Бонус:Не
Рейтинг:10
Прогресивност:Не
Печеливши канали5
Безплатни завъртания:Не
Wild Символ:Да
Колони:5
Автоигра:Да
Множител:Не
Мин. Залог:0,10
Макс. Залог:100,00
Джакпот:820 х Залога
Скатер:Да

Детайли за Imperial Fruits

Разработчик: Playson
Бонус:Не
Рейтинг:10
Прогресивност:Не
Печеливши канали5
Wild Символ:Да
Колони:5
Скатер:Да
Автоигра:Да
Множител:Не
Мин. Залог:0,10
Макс. Залог:100,00
Безплатни завъртания:Не
Джакпот:820 х Залога

Ревю за Imperial Fruits

 corwn  cherries  ruby  sapphire  watermelon  yellow-star  pink-dot  pink-star  pink-star  purple-dot  purple-star

Серията слотове Imperial Fruits до момента има 2 заглавия. Тяхната простота ги прави привлекателни и по-близки с класическите слотове, отколкото с модерните. Въпреки това те могат да осигурят на играчите часове забавление и страхотни печалби. И двете заглавия имат 5 барабана и някои интересни функции, съчетани с тях. Imperial Fruits има 5 печеливши линии, на които може да играете със залози от 0,10 до 100,00 лв. на завъртане. Волатилността е висока, а RTP (връщане към играч) на играта е 96,71%.

Класическите символи на портокали, дини, лимони, круши и от време на време символ на корона и звезда са навсякъде по барабаните. Символът Imperial Crown е Wild символ, който функционира като заместител на обикновените. Той се разширява, за да може да обхване 3-те позиции на барабаните, които заема. Средните 3 барабана са мястото, където Wild символите кацат. Символите Gold и Diamond Star са скатер символите в играта. Златният е наличен на всички барабани и при комбинация от поне 3 символа играчите получават шанса да получат награда до 100x от залога. Diamond Star се появява на барабани 1, 3 и 5. Комбинация от 3 такива звезди дава на играчите до 20x техния текущ залог.

Imperial Fruits в сравнение към други слотове

Име:Imperial FruitsUnusual CatchDiamond Mine MegawaysRaging Rhino MegawaysChronicles of Olympus II – Hades7’s Luck
Провайдър:PlaysonNorthernlightsBlueprint GamingScientific GamesAlchemy GamingRed Tiger Gaming
Печеливши канали:520117,649117,649102420
Бонус:НеДаНеДаНеДа
Безплатни завъртания:НеДаДаДаДаНе
Wild Символ:ДаДаДаДаДаДа
Джакпот:820 х Залога8,000х залога250,00025,000£5,000х Залога10,000х залога

Ценни съвети и трикове за постигане на максимален успех в Imperial Fruits

Imperial Fruits

Събрахме колекция от полезни съвети и стратегии, които да ви помогнат да увеличите шансовете си за победа в Imperial Fruits. Макар да не можем да гарантираме резултати, прилагането на тези техники може да промени преживяването ви в играта и да го насочи в определена посока. В някои случаи тези съвети могат да увеличат потенциала Ви за печалба и да Ви позволят да си осигурите още по-големи награди от Imperial Fruits.

Важно е обаче да помните, че те не винаги водят до желания резултат. В такива ситуации ви съветваме да си вземете почивка и да се въздържате от упорито преследване на победата, тъй като това може да доведе до значителни загуби.

Ето какво можете да опитате:

Imperial Fruits
1

Помислете за увеличаване на залога си

Можете да обмислите постепенно увеличаване на залога, ако забележите, че играта е щедра и дава благоприятни резултати. Не препоръчваме обаче да увеличавате залога 100 пъти. Вместо това експериментирайте с няколко завъртания с по-висок номинал и преценете дали играта запазва печелившата си серия. Ако това е така, можете да продължите да играете с повишен залог или леко да го увеличите допълнително.

Не забравяйте, че тази техника не е безотказна и няма никакви гаранции. Ако резултатите от играта се променят неблагоприятно, върнете се към първоначалния си залог.

2

Използване на режим на безплатна игра/демо версия

Преди да се впуснете в игра с истински пари, възползвайте се от безплатната игра или демо версията, която предлагат много онлайн казина. Тази функция ви позволява да се запознаете с механиката и функциите на Imperial Fruits, без да рискувате средствата си. Използвайте тази възможност, за да разберете правилата на играта, да изпробвате различни стратегии и да усетите цялостната ѝ динамика.

Като усъвършенствате уменията си в режим на свободна игра, можете да изградите увереност и да вземате по-информирани решения, когато преминете към игра с истински пари.

3

Разгледайте различни варианти на играта

Макар че Imperial Fruits може да е основната ви слот игра, не се ограничавайте само с една опция. Онлайн казината предлагат широк набор от слот игри с различни теми, функции и структури на изплащане. Изследвайте и експериментирайте с различни варианти на игри, за да откриете нови преживявания и да увеличите възможностите си за печалба.

Всяка игра има своя собствена уникална механика и нива на волатилност, така че разнообразяването на геймплея ви може да бъде от полза. Разширяването на хоризонтите Ви и изпробването на различни слот игри Ви разкрива по-широк спектър от възможности и отваря врати към вълнуващи перспективи за печалба.

За автора

author image

Евгени

Bonus Hunter

обновено на:8 юни,2021

Това е човека, който обстойно преглежда всички новини и събития на хазартната сцена и играе огромна роля в предоставянето на подробни ревюта за всяко казино. Но това не е всичко, защото неговата най-голяма отговорност е да следи и намира най-примамливите бонус оферти и да ги споделя с всички нас.

Това е човека, който обстойно преглежда всички новини и събития на хазартната сцена и играе огромна роля в предоставянето на подробни ревюта за всяко казино. Но това не е всичко, защото неговата най-голяма отговорност е да следи и намира най-примамливите бонус оферти и да ги споделя с всички нас.

Подобни Слотове